Визначили найкращу дитячу команду

5 квітня до дня відкритих дверей університету відбувся турнір з футзалу «Молодь Переяславщини». Вік юних футболістів становив 8-9 років. Взяти участь у змаганнях зголосилося шість команд. Дві переяславські – «Сімекс» та «Переяслав», а також із Черкас, Золотоноші, Борисполя та Рогозова. Учасників за допомогою жереба розділили на дві підгрупи. Переможці груп у грі між собою мали визначити чемпіона, а команди, які посіли другі місця – бронзового призера. Незважаючи на те, що на майданчику були зовсім юні футболісти, пристрасті вирували аж ніяк не дитячі.

На превеликий жаль для місцевих уболівальників, обидві переяславські команди поступилися у своїх групах, і навіть не змогли взяти участь у грі за бронзові медалі. У матчі за третє місце зустрілись команди Золотоноші та Рогозова. З розгромним рахунком 15:4 перемогу святкували юні рогозівці. Золоті та срібні нагороди розіграли черкащани та бориспільці. Сильнішими виявились юні футзалісти із Борисполя. Вони перемогли своїх опонентів із рахунком 7:2, здобули кубок та медалі.

Володимир Набок (“Вісник Переяславщини”)