Оголошено конкурс на проведення Повного енергетичного аудиту Переяслав – Хмельницької ЗОШ № 3!

         Переяслав-Хмельницькою міською радою особлива увага приділяється напрямку енергоефективності, енергозбереження та зменшення витрат на енергоносії.

          У зв`язку з цим, виконавчий комітет Переяслав-Хмельницької міської ради оголошує конкурс на виконаця робіт повного енергоаудиту Переяслав  – Хмельницької ЗОШ № 3. Конкурс буде організовано в рамках Механізму Підтримки послуг з енергоефективності для громадських будівель проекту «Енергоефективність у громадах ІІ», який реалізується компанією «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ).

Для участі в конкурсі та підготовки цінової пропозиції учасникам конкурсу необхідно ознайомитись з Технічними вимогами та умовами конкурсу, які знаходяться за посиланням http://phm.gov.ua/?page_id=18859.

Заявки приймаються на електронну пошту economist.i.m@ukr.net (копія на n_ustich@ukr.net та vidocvit@ukr.net) до 06 березня 2019 року. Очікувана дата оголошення переможців 12 березня. Додаткова інформація про проведення конкурсу надається відділом економіки та зовнішніх зв’язків управління економіки виконкому Переяслав – Хмельницької міської ради (067) 5-38-04.

Рішення про оголошення конкурсу на проведення повного енергетичного аудиту Переяслав-Хмельницької ЗОШ №3 

Муніципальні ініціативи

Додати коментар