З 31 січня по 3 лютого в місті Харкові пройшов п’ятий тур Чемпіонату України 3 баскетболу серед дівчат 2005 р.н.

Цього разу першими суперниками на майданчику була команда з Івано-Франківська. Протягом всього ігрового часу точилася боротьба між дівчатами, але дуже важко було впоратися з центровою Івано-Франківська, яка була майже на дві голови вища за наших дівчат. На підборі під кошиком, їй не було рівних, в підсумку поразка 66:71.
Наступного дня дівчата з Запоріжжя дали справжній бій, і перші дві чверті наші дівчата вигравали з невеликим відривом у 10 очок. Але після великої перерви, дівчата більш впевнено відпрацювали в захисті і зробивши 10 перехоплень впевнено повели у рахунку. В підсумку перемога з рахунком 93:64.
Третім суперником для нашої команди стали господарі. Здавалося, що команда нам під силу, і наші дівчата, повівши в рахунку +16, пішли на перерву впевнені у перемозі. Але харківчанки не хотіли поступатися. Вони більш агресивно почали захищатися, змусивши наших дівчат робити помилку за помилкою, і в нападі, і в захисті. Перемога залишилася за Переяславом, але з мінімальним рахунком 79:78.
Команда Львова не змогла доїхати до Харкова ( не було квитків), команді зараховано технічну поразку 0:20
Анна Анікієва 98 очок -16 підбирань – 12 перехоплень, Ярослава Антонова 53-14-9, Юлія Коберник 29-21-11, Анна Тірон 4-4-6, Софія Івасюк 2-2-1,