18-20 жовтня в місті Києві відбувся другий тур Чемпіонату України з баскетболу серед дівчат 2002-03 р.н.

Першого ігрового дня на майданчику  наші дівчата зустрілися з командою Дніпра. З перших хвилин досить впевнено повели в рахунку, відірвавшись від дніпрянок  і закінчили чверть  з рахунком 15:10. Але  дівчата з Дніпра не збиралися поступатися і поступово,нарощуючи темп почали наздоганяти, а потім і повели в рахунку. В підсумку, поразка – з рахунком 57:71.

Наступного дня суперником нашої команди була команда  Дніпро-2.  Перевага протягом всієї гри була за переяславками. Кінцевий рахунок гри 70:27.

Останній ігровий день став несподіванкою для нашої команди. Суперником була команда з Харкова, з якою нам ще ніколи не доводилося зустрічатися на майданчику. На перших хвилинах гри велику роль відіграли судді, які за перші 40 секунд дали нашій команді чотири фоли поспіль, а після четвертої хвилини, кількість фолів уже становила 10. Команда Харкова в першій десятихвилинці 10 разів ставала пробивати штрафні кидки, а капітан нашої команди Віра Черкаська на п’ятій хвилині уже мала чотири фоли.  Така кількість фолів посіяла паніку в команді, і призвела до прикрих втрат м’яча і поспішних дій в нападі і обережності в захисті. В підсумку, на перерву  пішли, маючи в активі мінус три очки 35:38.

Провівши в великій перерві «психологічну розмову» і розібравши ряд помилок, переяславки вийшли на майданчик з наміром тільки вигравати, зробивши акцент на перехоплення і швидкі атаки – і це вдалося – третя четверть була за нами 27:3, в підсумку дівчата відірвалися в рахунку на 21 пункт (62:41). Четверту чверть провели уже більш спокійно, закінчивши гру з рахунком 81:63.

Віра Черкаська 37 очок, 39 підбирань, 12 передач, 8 перехоплень, Даша Руденко 48 -24-9-13, Аня Синиця 37-14-3-6, Каріна Панчук 44-17-9-9, Валерія Закірова 8-11-6-11, Ліля Зайнчуківська 14-22-14-15, Даша Коваль 2-13-0-2, Влада Лисенко 6-6-0-2, Аня Клименко 12-19-1-1.