Із переяславкою, медалісткою ЧС з баскетболу Вікторією Кондусь зустрівся Сергій Тимофєєв

Золото та бронза – саме з такими високими відзнаками чемпіонату світу з баскетболу 3х3 серед U-23  18 жовтня наша землячка відвідала Управління фізичної культури і спорту Київської обласної держадміністрації.

Начальник управління Сергій Тимофєєв мав за честь зустрітися з новоспеченою володаркою бронзової нагороди світової першості та «золота» за символічну трійку MVP, чарівною Вікторією Кондусь.

Нагадаємо, що юнацький чемпіонат світу з баскетболу 3х3 з 3 по 7 жовтня приймав Сіань (Китай). Нагадаємо, що жіноча збірна України завоювала бронзову медаль, здолавши в матчі за третє місце команду Німеччини – 18:14. Кондусь стала найрезультативнішим гравцем чемпіонату світу серед жінок, набравши 58 очок у семи матчах та увійшла до символічної збірної за підсумками чемпіонату світу U-23.

Супроводжувала талановиту спортсменку ідейна натхненниця переяславського баскетболу Ірина Бикова, представниця Федерації баскетболу Київської області та тренер з баскетболу Переяслав-Хмельницького.

Спілкувалися, звичайно, про баскетбол. Обговорили розвиток олімпійського виду на Київщині та плани на майбутнє. Сергій Олександрович розповів про внесок Управління в баскетбол області, про стипендії та іншу підтримку спортсменів.

Вікторія поділилися своїми враженнями про власні виступи на Світі. Спортсменка була помітно задоволена, здобувши призові місця. Цьогоріч Кондусь закінчила Харківський інститут фізичної культури, а зараз виступає за команду «Київ-Баскет» в жіночій суперлізі. Але й не забуває вона свого першого тренера Аллу Бикову, яка й відкрила ігровий талант нашої чемпіонки.

Додати коментар