Готуємося відзначити День міста!

16 серпня в залі засідань Переяслав-Хмельницької міської ради заступник міського голови Валентина Губенко провела засідання оргкомітету з питань відзначення Дня міста, 1111-ої річниці першої літописної згадки про Переяслав та 75-ої річниці визволення міста від німецько-фашистських загарбників.

У роботі оргкомітету взяли участь: міський голова Тарас Костін, керуюча справами виконкому Валентина Гринець, секретар ради Петро Бочарін, начальники відділів та управлінь міської ради, керівники комунальних підприємств та окремих установ міста. Присутні обговорили питання підготовки масового заходу, погодили спільні дії під час його проведення. Валентина Губенко дала відповідні доручення членам оргкомітету з піднятих питань. 

***

11 липня у залі засідань Переяслав-Хмельницької міської ради відбулося засідання робочої групи з розробки Плану заходів щодо відзначення у 2018 році Дня міста Переяслава-Хмельницького та 75-ї річниці визволення міста від німецько-фашистських загарбників, яке провела заступник міського голови Валентина Губенко. У заході взяли участь керуюча справами виконкому Валентина Гринець, начальник міського відділу культури Вікторія Гуріна, працівники структурних підрозділів виконкому та міської ради, представники установ, організацій та підприємств міста. Присутні обговорили проект плану заходів, внесли низку пропозицій та зауважень. Зокрема, увага була зосереджена на: урочистостях та проведенні концертної програми, облаштуванні в центральній частині міста різних зон дозвілля, інформуванні громади щодо досягнень та відзначень відомих жителів міста.

 

Додати коментар