Із міжнародного турніру в Польщі Вікторія Царук привезла дві “бронзи”

15-18 червня в місті Кротошин (Польща) відбувся міжнародний рейтинговий турнір класу “А” «Poland Sumo Open», в якому взяли участь 150 сумоїстів із восьми країн світу.

Київщину гідно представила майстер спорту України міжнародного класу з сумо, викладач Переяслав-Хмельницького педуніверситету Вікторія Царук. Вона виборола дві бронзові нагороди: у ваговій категорії понад 80 кілограмів і в абсолютній першості.

Нагадаємо, що Вікторія Царук – цьогорічна переможниця  чемпіонату Європи із сумо та бронзова призерка Кубка Європи. Тренує спортсменку заслужений тренер України Сергій Безкоровайний.

У міжнародному турнірі в Польщі також взяла участь магістрантка нашого педуніверситету, заслужений майстер спорту України  Іванна Березовська. Вона виборола “золото” в категорії понад 80 кілограмів і стала другою в абсолютній першості.

Спортсмени-переможці отримали грошові винагороди. Призерам вручили медалі, грамоти й призи.