На Київщині відбулась відкрита першість із легкоатлетичного кросу пам’яті директора спортклубу Олега Шульги

25 квітня на стадіоні Переяслав-Хмельницького педагогічного університету імені Григорія Сковороди відбулася відкрита першість із легкоатлетичному  кросу пам’яті директора спортклубу Олега Шульги.

На змагання запрошувались збірні команди 10-11 кл. шкіл міста, учні ЦПТО, вихованці ліцею-інтернату «Патріот» та вихованці обласного ліцею-інтернату фізичної культури і спорту міста Біла Церква. Участь у змаганнях носило і профорієнтаційний характер. На жаль команди шкіл міста проігнорували запрошення оргкомітету змагань і не з’явилися до університету, за винятком команд ЦПТО та ліцею-інтернату «Патріот», за що ми щиро вдячні їх керівництву. Перед початком змагань для учасників відбулося ознайомлення із університетом, яке провів декан факультету фізичного виховання, професор Віктор Куйбіда.

Серед школярів-дівчат на дистанції 500 метрів першість здобула Олександра Глоба. Її результат 1 хв.32,4 сек. (ЦПТО), другою була Тетяна Ладік (ЦПТО), третьою –  Дар’я Кривко (ліцей-інтернат «Патріот»).

На цій же дистанції серед студенток перемогу здобула Марія Рижик (фінансово-гуманітарний факультет) з результатом 1 хв. 37,4 сек., друге місце посіла Тетяна Бовсунівська (педагогічний факультет), третє – Анна Дем’янчук – представниця також педагогічного факультету.

Юнаки змагались на дистанції 1000 метрів. Швидше всіх подолав дистанцію серед школярів Богдан Мамітько (Переяслав-Хмельницька ДЮШС). Його результат 2 хв.47, 9 сек., другим був теж вихованець ДЮШС –  Іван Потужний (2 хв.48, 6 сек.), третім – Ростислав Сулима (ЦПТО) з результатом 2 хв. 50,4 сек.

Серед студентів перемогу здобув студент ІІ курсу природничо-технологічного факультету Валентин Сацик. Його результат 2 хв. 44,7 сек., друге місце посів Дмитро Пудиш (історичний факультет), третє – Богдан Лозицький (природничо-технологічний факультет).

Кравчук Руслан, студент І курсу був першим серед юнаків (факультет фізичного виховання). Його час 2 хв.38,2 сек., друге місце посів Денис Могильний (ЦПТО), третє – В’ячеслав Ігнатенко (ІІІ курс).

Всі переможці і призери серед школярів нагороджені дипломами, медалями та кубками. Серед студентів – дипломами, медалями і грошовими преміями.

Вихованці обласного ліцею-інтернату фізичної культури і спорту                   м. Біла Церква змагалися  в індивідуальному заліку на відповідних дистанціях 500 (дівчата)  і 1000 (юнаки) метрів.

Переможці і призери також були нагороджені дипломами, медалями, кубками.

В загальнокомандному заліку серед учнів перемогла команда Переяслав-Хмельницького ЦПТО. Була нагороджена пам’ятним кубком і дипломом. Друге місце посіла команда Переяслав-Хмельницького ліцею-інтернату «Патріот». Серед студентів першість здобула команда природничо-технологічного факультету, друге – педагогічному факультету, третє – фінансово-гуманітарний факультет. Команда-переможець нагороджена дипломом та перехідним кубком, призери – дипломами.

Спонсорами змагань стали ректорат і профспілкова організація вишу, випускники університету, друзі Олега Шульги: Олександр Аракелян, Анатолій Різник, Володимир Коноваленко, Олександр Ладик, Роман Колесник та Олександр Гордієнко. Всі команди від міського голови Тараса Костіна отримали солодкі призи – торти.