У важкій боротьбі переяславці стали чемпіонами Київщини

24 лютого в місті Кагарлик відбулася фінальна частина чемпіонату Київської області з футзалу серед юнаків 2007-2008 р.н. Грали чотири найкращі команди за результатами змагань у підгрупах.

Після жеребкування у першій грі команда господарів мінімально перемогла суперників Василькова – 1:0.

Друга гра – між переяславською та білоцерківською командами – була ще напруженішою. Наші першими забили гол, це зробив Ігор Гомонай, але суперники швидко зрівняли рахунок. В другому таймі переяславські футболісти знову вийшли вперед, м’яч на рахунку Ростислава Човгаленка, нашого капітана, та супернику знову вдалось відігратись – 2:2. Однак на останніх хвилинах наш капітан приніс нам перемогу 3:2. В грі за бронзові нагороди ФК «Зміна» (Біла Церква) без проблем перемогла футболістів Василькова 7:1.

Гру за перше місце переяславські футболісти зіграли проти господарів. Ми першими пропустили м’яч, але два швидкі м’ячі В’ячеслава Мороза вивели нашу команду вперед. Згодом господарі з пенальті зрівняли рахунок. Та Ростислав Човгаленко цього дня був нестримним і в цій грі приніс перемогу своїй команді – 3:2.

Тож чемпіоном області 2018 року стала команда ДЮСШ «Переяслав». Срібні призери  – кагарлицькі футболісти, бронзові – білоцерківці.

Переможців та призерів обласна федерація футболу нагородила кубками, медалями, грамотами, солодкими призами. Визначені кращі гравці фіналу. Кращим воротарем турніру став переяславець Роман Харченко.

Наша команда висловлює вдячність постійним спонсорам, які фінансово підтримали наших юних футболістів не лише в фінальних іграх, а й протягом всього сезону: ТОВ «Саланг-Агро», ФГ «Геркулес», ВКФ «Укрпромпостач», ТОВ «Партнер-ТВ». Цей успіх – і ваша заслуга!