Повідомлення про скликання ІІ пленарного засідання чергової сорок шостої сесії міської ради VІІ скликання

Відповідно до розпорядження міського голови Костіна Т.В. від 22 грудня 2017 року № 253/7-09 ІІ пленарне засідання чергової сорок шостої сесії сьомого скликання відбудеться 26 грудня 2017 року в залі засідань міської ради. Початок пленарного засідання — о 10.00.

На розгляд сесії міської ради виносяться такі питання:

 1.  Земельні питання (список додається)
 2. Про надання в безкоштовне користування на умовах позички приміщення по вул. Гімназійній,37 громадській організації „Асоціація учасників бойових дій та учасників антитерористичної операції Переяславщини”
 3. Про надання в оренду приміщення, що знаходиться за адресою: м. Переяслав-Хмельницький, вул. Ярмаркова,31 споживчому товариству „Критий ринок”
 4. Про присвоєння чергового рангу посадової особи місцевого самоврядування Карнауху Григорію Миколайовичу
 5. Про надання додаткової оплачуваної відпустки міському голові Костіну Тарасу Вікторовичу
 6. Про встановлення складових заробітної плати міському голові Костіну Т.В.
 7. Про внесення доповнень до плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів у сфері господарської діяльності на 2018 рік.
 8. Про внесення змін до рішення Переяслав-Хмельницької міської ради від 26.01.2017 №61-30-VІІ «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для подальшого оформлення права власності на земельну ділянку об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Молодіжний Переяслав»
 9. Про виконання рішення від 29 червня 2017 року №61-38-VII «Про Затвердження відсотку преміювання для формування оплати праці працівників виконавчих органів», та виконання інших нормативних актів.
 10. Про надання матеріальної допомоги Живодер Тетяні Олександрівні.
 11. Різне.

    23.1. Про виконання пунктів 4 та 5 розпорядження №132/7-10 від 31 липня 2017 року «Про створення тимчасової комісії по вивченню впливу на екологію території м. Переяслава-Хмельницького об’єктом будівництва ТОВ «Енерго-промислова група «Югенергопромтранс» по вул. Г.Дніпра, 38-а/1»

 1. Інформації, оголошення.

 

 

Секретар ради                      підпис                             П.П. Бочарін

Додати коментар