Запрошення до участі в конкурсі

ОСББ «Дружня родина» запрошує місцевих підрядників надати запечатані цінові пропозиції для виконання робіт у межах проекту «Енергозберігаючі заходи. Капітальний ремонт – заміна вікон і дверей у місцях загального користування багатоквартирного будинку ОСББ «Дружня родина», розташованого за адресою: вул. Богдана Хмельницького, 68, м. Переяслав-Хмельницький Київської області». Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об`єктах подібного чи вищого рівня складності.

Конкурсну документацію можна отримати за адресою: Київська область, м. Переяслав-Хмельницький, вул. Богдана Хмельницького, 68. Пропозиції мають залишатися чинними упродовж 60 днів з дати розкриття конкурсних пропозицій і повинні бути у запечатаному вигляді доставлені за адресою: м. Переяслав-Хмельницький,           вул. Богдана Хмельницького, 27/25, не пізніше 11 год. 00 хв 08.11.2017 року, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних членів учасників конкурсу. Конкурсні пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам нерозкритими.

Зацікавлені підрядникиможуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище, або за телефоном 063-724-35-78 (Борисова Любов Василівна, голова правління ОСББ «Дружня родина»).

Запрошення до участі в конкурсі

ГО «Всеукраїнський правозахисний альянс»  запрошує місцевих підрядників надати запечатані цінові пропозиції для виконання робіт у межах проекту «Улаштування системи відеонагляду в м.Переяслав-Хмельницький Київської області». Підрядники повинні мати досвід проведення відповідних робіт на об`єктах подібного чи вищого рівня складності.

Конкурсну документацію можна отримати за адресою: Київська область, м. Переяслав-Хмельницький, вул. Богдана Хмельницького, 51. Пропозиції мають залишатися чинними упродовж 60 днів з дати розкриття конкурсних пропозицій і повинні бути у запечатаному вигляді доставлені за адресою: м. Переяслав-Хмельницький,           вул. Богдана Хмельницького, 27/25, не пізніше 12 год. 00 хв 08.11.2017 року, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних членів учасників конкурсу. Конкурсні пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам нерозкритими.

Зацікавлені підрядникиможуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище, або за телефоном +38 (097) 735-55-11, голова ГО «ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ПРАВОЗАХИСНИЙ АЛЬЯНС» – Щукін Тарас Васильович.

 

Додати коментар