Вікторія Царук стала третьою на Кубку України з армспорту

З 6 по 8 жовтня в Одесі відбувся XVII Кубок України з армспорту. Змагання проходили на базі санаторію СБУ «Одеса», розташованому в курортному районі – Аркадія.

Київщину представляли 13 рукоборців. У складі збірної області виступали жителі Переяслава-Хмельницького: Віктор Сулима, голова міськрайонного філіалу Київського обласного осередку Федерації армспорту України, та  Вікторія Царук, викладач кафедри спортивних дисциплін і туризму педуніверситету. Остання здобула третє місце в боротьбі на ліву руку (вагова категорія +65 кг). Нагадаємо, що в цьому році спортсменка також стала бронзовою призеркою чемпіонату України з армспорту.

Загалом спортсмени Київщини завоювали дві золоті, дві срібні та шість бронзових нагород і в підсумку посіли третє загальнокомандне місце. Першість у спортсменів Харківської області, друге місце в рукоборців з Полтавщини.

Вікторію Царук нагородили грамотою і медаллю.

Юлія Строчинська газета “Вісник Переяславщини”