100 спортсменів взяли участь в осінньому чемпіонаті Київської області з легкої атлетики серед спортсменів-інвалідів

5 жовтня 2017 року в місті Бровари відбувся осінній чемпіонат Київської області з легкої атлетики серед дорослих спортсменів-інвалідів різних нозологій: з ураженням опорно-рухового апарату (УОРА), вадами слуху, зору та розумового і фізичного розвитку (ВРФР).

На відкритті змагань були присутні і виступили з напутнім словом начальник Київського регіонального центру «Інваспорт» Марія Віниченко, директор ДЮСШІ пан Олександр Каурайнен, а також видатні спортсмени і тренери Київщини.

У змаганнях взяли участь представники Київщини з міст Біла Церква й Таращі, з Києво-Святошинського, Броварського, Макарівського, Обухівського, Баришівського, Переяслав-Хмельницького і Яготинського районів. Всього у змаганнях брали участь майже 100 спортсменів різних нозологій і це не рахуючи тренерів та супроводжуючих представників.

Програма змагань складалася з наступних видів: забіги на 60 м, 200 м, 400 м, 800 м, стрибки у довжину з місця для окремих нозологій інвалідів і з розбігу, штовхання ядра і метання булави. До речі, за ініціативою фахівця регіонального центру «Інваспорт» Піскова Ю.Б. вперше до програми змагань було включено в якості показової дисципліни метання булави для спортсменів з УОРА.

Важко виділити когось з спортсменів окремо, бо кожен заслуговує на увагу, а перелік переможців та призерів займе кілька сторінок. Але все ж відмітимо тренерів-викладачів, які незважаючи ні на що, постійно готують юних спортсменів до стартів, а саме це Віталій Головачов (слух, Біла Церква), Гирича В.В. (ВРФР, м. Тараща), Володимир Чистяков (ВРФР, Біла Церква), Юрій Пісков і Катерина Орда (УОРА, зір, Обухів), Володимир
Михайловський (Переяслав-Хмельницький), Василь Мищенко (Баришівка) Людмила Резцова.

Зважаючи на високий клас тренерів та їхнє прагнення виховувати чемпіонів не дивно, що їхні спортсмени завоювали більшу частину нагород на цих змагання. А вихованець заслуженого тренера України Багача Іван Кравченко у штовханні ядра показав результат кандидата в майстри спорту.

Управління фізичної культури і спорту та Київський регіональний центр «Інваспорт» вітає переможців, призерів та всіх учасників змагань за виявлену мужність та стійкість і бажає всім здоров’я і подальших успішних стартів та перемог.
Інформація Київського регіонального центру «Інваспорт»

Додати коментар