Чемпіонат Київщини з футболу: Віце-чемпіон оступився в Ірпені

Головна подія звітного туру відбулася наостанок ігрового дня. «Десна» не зуміла виграти в «Сокола».

До перерви перевага гостей була відчутною, що засвідчили й результативні акції «Десни». Та підопічні Олега Самченка зуміли відігратися в особливо складному та неабияк нервовому поєдинку. На жаль, важкої травми зазнав Окодува, а ще пристрасті на полі ледь не обернулися бійкою за його межами. Нерви на фінішній прямій і справді, ніби міцно затягнутий дріт.

«Зоря» та «Джуніорс» також зіграли два різні тайми в Миронівці. До перерви глядачі стали свідками відкритої, але відносно рівної гри. Тричі змарнував вихід сам на сам з голкіпером Маринчук і стільки ж разів — Сошенський. В одному з епізодів унікальну реакцію продемонстрував страж воріт гостей Стриж, який двічі парирував удари Сошенського з близької відстані, причому другий — уже лежачи на газоні. Та на початку другого тайму на стадіоні, нарешті, з’явився спортивний директор «Джуніорса» Балашев, і голи таки з’явилися. Правда, тепер уже перевага чемпіона стала беззаперечною. Спочатку Маринчук утік од двох опікунів і переграв голкіпера «Зорі» безжальним ударом, потім Ординський та Колесник переконали всіх, що саме вони князюють у повітрі під час подачі кутового, а вже в компенсований арбітром час Ремезовський далекобійним ударом увігнав м’яча в дев’ятку.

Не мав жодних клопотів з аутсайдером «Авангард». Але завдання, що їх вирішував сьогодні лідер сезону, були хіба що стратегічного характеру. Як наслідок, команда Сергія Карпенка забила багато м’ячів у цілому і допомогла Кондратюку зокрема очолити гонку снайперів. І хоча двоє хлопців із Бзова пропустять наступну зустріч проти «Моноліта», проте ця прикрість виявилася найменшою з усіх, що насправді чигали на фаворита.

Першу після тривалої перерви перемогу в обласному чемпіонаті здобули броварські муніципали. Чорний, що трапляється з ним не часто, забив з другого поверху. Це вже п’ятий гол технічного хавбека в цьогорічному сезоні. А молодий Пономаренко поцілив у рамку пострілом здалеку. Двома результативними передачами в ранковому матчі з обухівцями відзначився Купрій, але найбільше зап’ятався точний пас Григораша на Онопченка — ледь не через усе поле. А в перестрілці «Любомира» з «Монолітом» вольову перемогу буквально вирвали наприкінці зустрічі ставищенці. Цікаво, що лік голам у драматичному поєдинку повів граючий асистент тренера киян Кабачок, який технічно реалізував вихід сам на сам з голкіпером, а 17-річний Химченко вправно скористався подачею партнера від кутового прапорця і забив свій найперший м’яч серед аматорів.

ЧЕМПІОНАТ КИЇВЩИНИ-2017. 24 ТУР. 7 жовтня, субота

ФК ОБУХІВ — ПАТРІОТ (Баришівський район) — 1:5 (Євдокимчик, 19 — Петрук, 24, 45, Кукса, 36, Онопченко, 74, 76).

СОКІЛ (Михайлівка-Рубежівка) — ДЕСНА (Погреби) — 2:2 (Окодува, 53, Сапоненко, 72 — Є.Воробей, 18, А.Якимлюк, 35).

ФК БРОВАРИ — БОРИСПІЛЬ-ФАВОРИТ (Бориспіль) — 3:0 (Степаненко, 4, пн, Чорний, 57, Пономаренко, 64).

ЛЮБОМИР (Ставище) — МОНОЛІТ (Київ) — 3:2 (Трофименко, 50, пн, Гришин, 82, Шульга, 85 — Кабачок, 19, Химченко, 67).

КРИСТАЛ (Козин) — ОБОЛОНЬ-БРОВАР-2 (Київ) — 3:0 (технічний результат).

АВАНГАРД (Бзів) — ПЕРЕЯСЛАВЩИНА (Переяслав-Хмельницький) — 8:0 (Сомов, 16, Панфілов, 28, Кондратюк, 44, 53, 70, Поспєлов, 62, Кушнір, 79, Будзько, 88).

ЗОРЯ (Владиславка) — ДЖУНІОРС (Шпитьки) — 0:3 (Маринчук, 55, Колесник, 63, Ремезовський, 90+3).

15. МОНОЛІТ (Київ) 23 1 4 18 14-66 7

Снайпери: Петро Кондратюк (Авангард) — 20 м’ячів, Євген Воробей (Десна) — 18, Емануель Окодува (Сокіл)  — 17, Андрій Воробей (Десна) — 15, Сергій Зелді (Авангард) — 14, Андрій Байдачний (Джуніорс), Артем Бафталовський (Десна), Роман Дорогань (Бориспіль-Фаворит) — по 13.

Штрафники: Олександр Бабаєв (Кристал), Роман Дорогань (Бориспіль-Фаворит), Сергій Дорофєєв (Авангард), Іван Капішон (ФК Обухів), Олексій Оникієнко (Сокіл), Сергій Панфілов (Авангард), Володимир Пасічнюк (Моноліт), Владислав Чангелія (Десна), Максим Шевченко (Моноліт)  — 14 жовтня, субота.

Наступні матчі. 14 жовтня, субота: Десна — Патріот, ФК Обухів — ФК Бровари, Любомир — Сокіл, Кристал — Бориспіль-Фаворит, Авангард — Моноліт, Оболонь-Бровар-2 — Зоря — 0:3 (технічний результат), Джуніорс — Межигір’я.