Відбулися змагання з метального багатоборства присвячені пам’яті Михайла Литвиненка

14 жовтня 2020 року на стадіоні «Юність» центру професійно-технічної освіти відбулись змагання з метального багатоборства присвячені пам’яті почесного жителя міста, багаторазовому чемпіону та призеру чемпіонатів Європи та Світу з метання молоту серед ветеранів Михайла Литвиненка. В цьому році Михайлу Литвиненку виповнилося б  90 років. Перед початком змагань спортсмени вшанували пам’ять Михайла Литвиненка хвилиною мовчання та поклали квіти до його могили.

Спортсмени змагались з таких видів спорту як метання молота, диску та спису. За підсумками змагань серед чоловіків місця розприділилися таким чином: ІІІ місце у Євгенія Фролова, ІІ місце у Василя Онопрієнка, а переможцем змагань став Тарас Лазенко. Також до змагань були запрошені жінки, але з певних обставин не всі змогли прийняти участь. Так як Лариса Ладік була одною учасницею то вона і стала переможницею показавши хороший результат. Організаторами змагань відділ з питань фізичної культури, молоді, спорту та охорони здоров’я та СК «Ветеран»  вітають призерів та переможців змагань. Переможці та призери нагороджені медалями відповідних ступенів.