За словами Дениса Шмигаля, українці отримають тепло в свої будинки вчасно

Опалювальний сезон в Україні почнеться зовсім скоро. Як правило, тепло в батареях у українців з’являється 15 жовтня, але все залежить від температури повітря і рішення місцевої влади. За словами прем’єр-міністра Дениса Шмигаля Україна до холодів готова на 95%.

“Україна накопичила достатні обсяги вугілля і газу. Зокрема, запаси вугілля на даний момент на 2,9 млн тонн більше в порівнянні з попередніми рокоми. Запаси газу – 27,7 млрд кубів, що теж рекордний рівень за останні роки”, – зазначив прем’єр.

Він підкреслив, що українці отримають тепло в свої будинки вчасно, а відповідальність за зрив понесуть місцеві адміністрації.

З 15 жовтня тепло почне з’являтися в лікарнях і пологових будинках. Через день-два гаряча вода буде вже в батареях всіх будинків міста Харкова, Рівного, Хмельницького та Сумах.

Місцева влада Києва також заявляє, що повністю готова до опалювального сезону, проте чекає похолодання. За їхніми словами, якщо три дні триматиметься низька температура, то тепло таки дадуть.

Зазначимо, що за нормами, тепло в квартири почнуть подавати, коли температура повітря на вулиці протягом трьох днів не буде підніматися вище 8 градусів тепла.

Джерело

Додати коментар