«Культура в часи кризи: інституційна підтримка»: Міністерство культури та інформаційної політики і УКФ проводять додатковий конкурс

Український культурний фонд спільно з Міністерством культури та інформаційної політики України вирішили провести додатковий конкурс на програму «Культура в часи кризи: інституційна підтримка». Це дозволить якомога більшій кількості організацій сфер культури, культурно-пізнавального туризму та креативних індустрій отримати підтримку для покриття витрат на операційну та основну діяльність до кінця 2020 року та покриття кредиторської заборгованості, що виникла у період дії обмежувальних заходів, пов’язаних з поширенням коронавірусної хвороби для сплати фінансових зобов’язань, відповідно до визначених УКФ статей кошторису. Зокрема, Програма сприятиме стабільному розвитку культурних та креативних індустрій в часи пандемії та підвищенню конкурентоспроможності малого і середнього бізнесу культурної галузі.
  • Проєктні заявки можна подавати до 21 вересня 2020 року о 18.00 год через електронну систему на сайті УКФ.
За результатами першого конкурсу програми «Культура в часи кризи: інституційна підтримка», на підтримку було подано 419 заявок на загальну суму 286 млн грн. Бюджет другого етапу програми складає 295 млн грн. Організатори конкурсу звертають увагу на те, що відтепер заявки можуть подавати благодійні організації та професійні спілки, а також ЗМІ – телеканали, радіостанції та друковані медіа.
Підтримка надаватиметься за 9 ЛОТ-ами у відповідних секторах культурних та креативних індустрій з наступним розподілом бюджету:
– Аудіовізуальне мистецтво – 40 млн. грн;
– Візуальне мистецтво –  20 млн грн;
– Аудіальне мистецтво –  25 млн грн;
– Дизайн та мода – 10 млн грн;
– Перформативне та сценічне мистецтво – 35 млн грн;
– Культурна спадщина – 45 млн грн;
– Література (крім видавничої справи) – 30 млн грн;
– Культурні та креативних індустрій (кроссекторальна діяльність) – 30 млн  грн;
– Культурно-пізнавальний (внутрішній) туризм – 60 млн грн.
 
► Ознайомитися детальніше з умовами та критеріями Програми можна за посиланням.
 
Контактна інформація:

Додати коментар